HOME | TIMETABLE | KILPAILUOHJE | REITTIKARTTA | TULOKSET | MINI X-RUN | ILMOITTAUTUMISOHJE | STARTLIST | X/OP-MINI-RUN Russian Federation Flag|
 

X-RUN ja Hippo Mini X-RUN 2017 ennakkoilmoittautuneet

OP Mini X-runille ei oteta jälki-ilmoittautumisia. Aikuiset voivat jälki-ilmoittautua kisapaikalla hyvissä ajoin ennen kilpailua kilpailukansliassa.

HUOM! Tarkista tästä listasta ilmoittautumistiedot (nimi, sarja, matka, mahdollinen seura/ yhteisö). Korjaukset: xrunevent@gmail.com.

Junnujen huoltajat: Tarkistakaa, että lapsi on syntymävuoden mukaan oikeassa sarjassa!

M11 271 Kari Kakkola Juoksun Wuoksi
M11 272 Jari Friman
M11 273 Tero Toikka Metsäkylän Kurssi
M11 274 Kristian Backman Imatran Urheilijat
M11 275 Jukka Roilas Holiday Club Saimaa
M11 276 Andrei Gustov Second Wind
M11 70 Jaakko Lehtonen Joutsenon Kullervo
M11 277 Olli Ahonen Imatran Urheilijat
M11 278 Jani Huttunen
M11 279 Joel Jantunen
M11 280 Riku Tuuha
M11 281 Marko Toijonen
M11 282 Johannes Kohonen Saimaa Sport
M11 283 Aki Keskinen Imatran Urheilijat
M11 284 Reijo Mylläri
M11 285 Nick Jones
M11 286 Viacheslav Ershov Sosnovka
M11 287 Mika Ruotsala
M11 288 Jyrki Kohonen
M11 289 Pasi Ahvonen
M11 290 Jussi Ranki
M11 291 Andrey Popov Russia Rostek Vyborg
M11 292 Jari Tamski Fysioniska
M11 293 Juho Martiskainen SK Vuoksi
M11 294 Ari Pasanen
M11 295 Akseli Laatikainen Imatran Urheilijat
M11 296 Kaspars Kokins Imatran Urheilijat
M11 297 Matti Huttunen Korven Honka
M11 298 Mikko Rautio Joutsenon Kullervo
M11 299 Reijo Mattinen Joutsenon Kullervo
M11 300 Juuso Mikkonen
M11 301 Jouni Anttila Tampere
M11 302 Mikko Smolander
M11 303 Jonne Lakanen Nyrhilän Nykäys
M11 304 Ville Ahonen Imatran Urheilijat
M11 305 Aapo Ahonen Imatran Urheilijat
M11 306 Mikko Paalumäki WillTri
M11 307 Juha Wallenius
M11 308 Petri Hannukainen
M11 309 Mikko Tauriainen
M11 310 Grigori Savustjan WillTri
M11 311 Konstantin Pavlov WillTri
M11 312 Simo Puumalainen Joutsenon Kullervo
M11 313 Jukka Savolainen
M11 314 Vasilii Nikolaev St. Petersburg
M11 315 Pekka Huuskonen Rantasalmen Urheilijat
M11 316 Jarkko Jauho Joutsenon Kullervo
M11 317 Jani Laine
M11 318 Sergey Kurilovich Sosnovka
M11 319 Olli Kiuru
M11 320 Aki Grönman
M11 321 Juha Kortelainen
M11 322 Aleksi Tikkanen
M11 323 Petri Melander
M11 324 Pekka Putto
M11 325 Aleksey Bogdanov St. Petersburg
M11 326 Juho Kimmo
M11 394 Jarkko Rautio Deltabavaria
M11 395 Ville Huuhtanen
M11 396 Jarno Nummisto
N11 327 Teija Englund Turku
N11 328 Päivi Haakana VIP Love
N11 329 Sari Peltonen VIP Love
N11 330 Maarit Friman Kuerjoen Rysky
N11 331 Päivi Harju-Eloranta
N11 332 Soile Vesikko Imatran Urheilijat
N11 333 Jenna Karjalainen Holiday Club Saimaa
N11 334 Janika Vesterinen Holiday Club Saimaa
N11 335 Natalia Brovko Second Wind
N11 336 Ekaterina Emakova Second Wind
N11 337 Irina Guliaeva Saint Petersburg Northern Wind
N11 338 Sanna Laine
N11 339 Lotta Heikkonen
N11 340 Terhi Jantunen
N11 341 Tiina Kostiainen
N11 342 Katja Hämäläinen Ramirent
N11 343 Riikka Tuuliainen Ramirent
N11 344 Svetlana Kohonen Saimaa Sport
N11 345 Satu Alavalkama
N11 346 Mervi Pötry
N11 347 Riikka Järvi
N11 348 Sanna Tiainen
N11 349 Valeria Perminova Vyborg
N11 350 Evgeniia Protopopova Sosnovka
N11 351 Tatiana Vasileva Sosnovka
N11 352 Elena Nikitina Sosnovka
N11 353 Daria Panyukhina Sosnovka
N11 354 Kiri Pääskyvuori Juoksun Wuoksi
N11 355 Jenni Vartiainen Juoksun Wuoksi
N11 356 Nina Popova Russia Rostek Vyborg
N11 357 Inari Tamski Fysioniska
N11 358 Minna Matikainen Fysioniska
N11 359 Jenna Lehtinen
N11 360 Johanna Muhonen
N11 361 Jessica Turkia
N11 362 Katja Kuokka
N11 363 Anu Muhonen
N11 364 Saara Keränen
N11 365 Sari Huhtanen
N11 366 Marika Savolainen Saimaa trail runners
N11 367 Venla Vesikko Joutsenon Kullervo
N11 368 Moona Korkealaakso LUM
N11 369 Ulla Pakarinen Juoksun Wuoksi
N11 370 Katariina Terävä Juoksun Wuoksi
N11 371 Sanni Karhu WillTri
N11 372 Katja Valkosaari
N11 373 Mariliina Hannukainen
N11 374 Tiina Saareks
N11 375 Hanna-Kaisa Salmi Lappeenranta
N11 376 Anna Ahlqvist
N11 377 Iida Nuutinen
N11 378 Tuija Tikkanen Lappeenranta
N11 379 Jasmiina Pyysing
N11 380 Tanja Kärkkäinen Juoksun Wuoksi
N11 381 Eija Matilainen
N11 382 Irina Shchipareva St. Petersburg
N11 383 Tatiana Klabukova St. Petersburg
N11 384 Kateriina Mutkala VIP Love
N11 385 Tuula Pihlajaniemi Saimaa Trail Runners
N11 386 Pia Bryggare WillTri
N11 387 Teija Schalin-Kupiainen
N11 388 Henna Haukka Parikkalan Urheilijat
N11 389 Kati Kuittinen VIP Love
N11 390 Marja Korhonen
N11 391 Ulla-Maija Melander
N11 392 Elina Suominen
N11 393 Jenna Vartiainen
P15 101 Saku Miettinen Joutsenon Kullervo
P15 102 Antti Kahari Lappeen Riento
P15 103 Rasmus Räikkönen Imatran Urheilijat
P15 104 Mika Karkkonen Imatran Urheilijat
P15 105 Max Ripatti Joutsenon Kullervo
P15 106 Veeti Pellinen Joutsenon Kullervo
P15 107 Juho Rautio Joutsenon Kullervo
P15 108 Valtteri Huuskonen Rantasalmen Urheilijat
P15 109 Eetu Korhonen SK Vuoksi
T15 110 Essi Urpalainen Imatran Urheilijat
T15 111 Lotta Mattinen Joutsenon Kullervo
T15 112 Mona Ripatti Joutsenon Kullervo
T15 113 Oona Rautio Joutsenon Kullervo
T15 114 Ada Kiiski Porvoon Urheilijat
T15 115 Tinja Lantta Lappeen Riento
T15 116 Emma Hietaranta
T15 117 Anastasiia Sergeevicheva St. Ptersburg
M23 1 Mikko Kohonen Team korpimiehet
M23 2 Juha Lindeman Team korpimiehet
M23 3 Jani Kervinen Team korpimiehet
M23 4 Maxim Voronkov Galaxy St Petersburg Club
M23 5 Ilkka Kettunen
M23 6 Nikolai Brovko Second Wind
M23 7 Mikhail Benevolenskiy Second Wind
M23 8 Sergey Shipunov Second Wind
M23 9 Maksim Petrenko Second Wind
M23 10 Topi Riikonen
M23 11 Ilia Vasilev Sosnovka
M23 12 Gleb Protopopov Sosnovka
M23 13 Aleksander Makhov Sosnovka
M23 14 Andrei Gudkov Sosnovka
M23 15 Sergey Kurilovich Sosnovka
M23 16 Janne Peippo Simpeleen Urheilijat
M23 17 Pasi Asikainen Joutsenon Kullervo
M23 18 Samu Mutikainen
M23 19 Esa Pesonen Rajan Urheilijat
M23 20 Vladimir Sinitsyn
M23 21 Mikko Turtiainen LUM
M23 22 Oskar Paakkarinen Yrjönkadun Martat
N23 23 Anastasia Malakhovskaya Galaxy St Petersburg Club
N23 24 Anastasia Egorova Second Wind
N23 25 Wilma Mantere
N23 26 Marjut Vallin
N23 27 Anna Keskisaari Taipalsaaren Veikot
N23 28 Satu Puolakka Saimaa Trail Runners
N23 29 Heidi Horttanainen Imatran Urheilijat
N23 30 Kaisa Sorsa Lappeenranta
N23 31 Ekaterina Kovalenko Sosnovka
N23 32 Päivi Friari SK Vuoksi
N23 33 Tanja Pesonen
N23 34 Tiia Kuikka LUM
N23 35 Eija Pekonen

OP-Mini X-run 2017

P13 270 Anton Zlobin
P13 271 Roope Leppänen
P13 272 Daniel Urpalainen Imatran Urheilijat
P13 273 Joel Paatsjoki
P13 274 Antti Kunari
P13 275 Joonatan Vallin
P13 276 Aapo Toijonen
P13 277 Eetu-Iivari Sikanen PePo 05
P13 278 Mikhail Vasilev Sosnovka
P13 279 Alpo Poikonen
P13 280 Joona Pulkkinen
P13 281 Teemu Frilander
P13 282 Matti Mansikka Liperin Hiihtoseura
P13 283 Ville Huuskonen Rantasalmen Urheilijat
P13 284 Jami Rinta-Jaskari
T13 247 Salla Heinonen
T13 248 Veera Moisio
T13 249 Amalia Linden Anjalan Liitto
T13 250 Julia Huttunen
T13 251 Kaisa Toijonen
T13 252 Aino Venäläinen Imatran Urheilijat
T13 253 Vilma Malmi
T13 254 Kiia Karttunen Imatran Urheilijat
T13 255 Maiju Pötry
T13 256 Emma Jones
T13 257 Sofia Sund
T13 258 Bella Korhonen
T13 259 Emma Syväoja
T13 260 Pinja Yläharju  Puumalan Viri
T13 261 Oona Keinänen
T13 262 Emma Hentunen Lappeenranta
T13 263 Saara Partanen
T13 264 Salla Ahonen
T13 265 Vilma Puhakka
T13 266 Linda Wallenius
T13 267 Meeri Riiali Imatran Urheilijat
T13 268 Maija Pajari
T13 269 Elizaveta Slesareva St. Ptersburg
P11 208 Juuso Kaskinen
P11 209 Miska Moisio
P11 210 Sasu Piitulainen
P11 211 Eemil Keskinen  
P11 212 Jaakko Toijonen
P11 213 Eeli Sikanen PEPO 07
P11 214 Eero Lempiäinen
P11 215 Vsevolod Lukianenkov Svetogorsk
P11 216 Kasper Moilanen PEPO 07
P11 217 Topi Pohjonen PEPO 07
P11 218 William Jones
P11 219 Atte Räikkönen Imatran Urheilijat
P11 220 Grigorii Nikitin Sosnovka
P11 221 Eero Poikonen
P11 222 Joonatan Venäläinen Imatran Urheilijat
P11 223 Maksim Kurilovich Sosnovka
P11 224 Atte Lehtinen
P11 225 Valter Sillman
P11 226 Matias Jukka PEPO 07
P11 227 Aku Hirvonen
P11 228 Huugo Räty
P11 229 Nicolas Merritt PEPO 07
P11 230 Niila Nieminen Imatran Voima E1
P11 231 Toomas Häkkinen Imatran Voima E1
P11 232 Veikka Tikka Imatran Voima E1
P11 233 Oskari Kymäläinen Imatran Voima E1
P11 234 Joona Piirainen Imatran Voima E1
P11 235 Lauri Vento Imatran Voima E1
P11 236 Arttu Pakkanen
P11 237 Eerik Jormakka
P11 238 Lauri Rapanen
P11 239 Leevi Kylliäinen PEPO 07
P11 240 Nooa Kärnä
P11 241 Eliel Rantanen
P11 242 Veikka Huuskonen Rantasalmen Urheilijat
P11 243 Erik Lipsanen
P11 244 Rasmus Rintee
P11 245 Antti Pajari
P11 246 Aaro Tyrmi PEPO 07
T11 188 Olivia Haapsaari
T11 189 Isabella Laverty Imatran Urheilijat
T11 190 Ada Honkaniemi
T11 191 Laura Laakso Lappeen Riento
T11 192 Anastasiia Zaikina Svetogorsk
T11 193 Selma Linden Anjalan Liitto
T11 194 Veera Vallin
T11 195 Ella Tuulio
T11 196 Ksenia Frolova Svetogorsk
T11 197 Antonina Sevastianova Svetogorsk
T11 198 Alisa Kiiski Porvoon URheilijat
T11 199 Saima Kalpio
T11 200 Venla Räikkönen Imatran Urheilijat
T11 201 Anna Kullberg  Imatran Urheilijat
T11 202 Kerttu Tamski
T11 203 Ella Repo Parikkalan Urheilijat
T11 204 Venla Puhakka
T11 205 Lotta Wallenius
T11 206 Valeria Kolesnichenko Vyborg
T11 207 Evelina Perevoznjuk Vyborg
P09 151 Aleksi Lankinen
P09 152 Elmo Keskinen
P09 153 Eelis Jauho Joutsenon Kullervo
P09 154 Jesper Vallin
P09 155 Iroslav Iahin Svetogorsk
P09 156 Timur Bozhkov Svetogorsk
P09 157 Artem Kovin Svetogorsk
P09 158 Egor Makhov Sosnovka
P09 159 Kalle Kervinen
P09 160 Mikael Venäläinen Imatran Urheilijat
P09 161 Martin Kullberg Imatran Urheilijat
P09 162 Aapo Lehtinen
P09 163 Jere Hinkkanen
P09 164 Onni Kumpulainen IPS
P09 165 Samu Matilainen
P09 166 Viljo Turkia
P09 167 Eno Pulkkinen
P09 168 Leo Sahi
P09 169 Otto Hentunen Lappeenranta
P09 170 Elias Hentunen Lappeenranta
P09 171 Eelis Junna
P09 172 Visa Siivola
P09 173 Veikka Korhonen
P09 174 Joel Rautio Joutsenon Kullervo
P09 175 Alex Parkkonen
P09 176 Aapo Lintunen
P09 177 Kasperi Nieminen
P09 178 Onni Saarenpää
P09 179 Aapo Rantanen
P09 180 Onni Rantanen
P09 181 Veikko Varis
P09 182 Aate Luukkanen
P09 183 Samu Niilimäki
P09 184 Veeti Ryökkynen
P09 185 Kasperi Rinta-Jaskari
P09 186 Joona Tikkanen
P09 187 Artem Petrov Vyborg
T09 115 Maria Zlobina
T09 116 Miisa Saarela
T09 117 Vilmina Mäkkeli
T09 118 Lotta Laakso Lappeen Riento
T09 119 Ilona Paatsjoki
T09 120 Charlotte Knape IF Sibbo Vargarna
T09 121 Jenny Kohonen Team Korpimiehet
T09 122 Jenni Huttunen
T09 123 Anni Tuulio
T09 124 Iida Karhunen
T09 125 Eva Shibaeva Svetogorsk
T09 126 Maria Vento
T09 127 Eevi Pohjonen
T09 128 Miia Pötry
T09 129 Kira Karttunen Imatran Urheilijat
T09 130 Silja Hietanen
T09 131 Bea Korhonen
T09 132 Saana Matilainen
T09 133 Anna Syväoja
T09 134 Nea-Emilia Melander
T09 135 Emilia Turkia
T09 136 Olivia Turkia
T09 137 Sohvi Kuokka
T09 138 Janette Kaplas
T09 139 Vilja Nieminen
T09 140 Isabel Hutchison
T09 141 Jade Tolvanen
T09 142 Lilja Hiiri
T09 143 Siiri Väyrynen Imatran Urheilijat
T09 144 Anni Rapanen
T09 145 Oona Hirn
T09 146 Eini Paalumäki PEPO
T09 147 Sara Korpinen Imatran Urheilijat
T09 148 Ronja Savolainen
T09 149 Siiri Pulli
T09 150 Emma Tyrmi
T09 289 Ria Terävä
P07 74 Kiril Sabalov
P07 75 Egor Shipunov Second Wind
P07 76 Timofei Vdovets Second Wind
P07 77 Leevi Kaskinen
P07 78 Tuomas Munne THS Motorsport
P07 79 Konsta Vasara
P07 80 Elias Kohonen Team Korpimiehet
P07 81 Topias Jauho Joutsenon Kullervo
P07 82 Rasmus Lippojoki
P07 83 Joona Lippojoki
P07 84 Anton Tuulio
P07 85 Otso Kahari Taipalsaaren Kisa
P07 86 Viljami Asikainen Joutsenon Kullervo
P07 87 Egor Dmitriev Svetogorsk
P07 88 Semen Makaseev Svetogorsk
P07 89 Otso Nousiainen
P07 90 Aleksi Kalpio
P07 91 Niklas Nurmela
P07 92 Janne Kervinen
P07 93 Eino Laakkonen
P07 94 Joonatan Melander
P07 95 Eetu Huuhtanen
P07 96 Ilkka Makkonen
P07 97 Luka Piitulainen
P07 98 Juuso Korpela Pakilan Veto
P07 99 Onni Hämäläinen
P07 100 Aaro Siivola
P07 101 Vertti Kallio
P07 102 Heikki Väyrynen
P07 103 Justus Junna
P07 104 Masi Puolakka
P07 105 Mikael Huttunen
P07 106 Lenni Kylliäinen
P07 107 Elmo Lintunen
P07 108 Tiitus Hänninen
P07 109 Julius Tuure
P07 110 Sisu Saarenpää
P07 111 Vili Ylä-Outinen
P07 112 Aaro Kiander
P07 113 Aatu Hasu
P07 114 Niilo Tikkanen
T07 44 Neela Haapsaari
T07 45 Elli Saarela
T07 46 Neela Nousiainen
T07 47 Wilma Vaittinen Imatran Urheilijat
T07 48 Venna Mäkkeli
T07 49 Mea Tikkanen
T07 50 Minja Honkaniemi
T07 51 Anni Laakso Lappeen Riento
T07 52 Nicole Sokolova
T07 53 Emilia Somer
T07 54 Milja Asikainen Joutsenon Kullervo
T07 55 Paula Poikonen
T07 56 Eveliina Ranki
T07 57 Alisa Sund
T07 58 Kajsa Sillman
T07 59 Lilja Sahi
T07 60 Juliette Kaplas
T07 61 Tia Merritt
T07 62 Olivia Lassila
T07 63 Iiris Korhonen
T07 64 Saaga Happonen
T07 65 Tilda Hänninen
T07 66 Milla Kärnä
T07 67 Viivi Kärnä
T07 68 Anniina Kainulainen
T07 69 Vilma Rantanen
T07 70 Kristiina Rinta-Jaskari
T07 71 Iida Turunen
T07 72 Polina Nesterova Vyborg
T07 73 Veronika Perevoznjuk Vyborg
T07 286 Helmi Lehto HCS
P05 21 Elliot Haapsaari
P05 22 Toivo Saarela
P05 23 Arttu Lankinen
P05 24 Onni Kainulainen
P05 25 Eemeli Ranki
P05 26 Aleksi Laakkonen
P05 27 Adam Kullberg Imatran Urheilijat
P05 28 Jere Hölsä
P05 29 Eetu Anttonen
P05 30 Luukas Sorsa Lappeenranta
P05 31 Eino Hämäläinen
P05 32 Elli Junna
P05 33 Otso Pakkanen
P05 34 Aleksanteri Huttunen
P05 35 Arttu Ahola
P05 36 Santtu Nieminen
P05 37 Niilo Ylä-Outinen
P05 38 Vladimir Sinytsin Jr
P05 39 Mahti Ovaska
P05 40 Vilho Pulli
P05 41 Eetu Turunen
P05 42 Leevi Tikkanen
P05 43 Joona Ryökkynen
T05 1 Nuppu Nousiainen
T05 2 Vauni Mäkkeli
T05 3 Maija Laakso Lappeen Riento
T05 4 Milana Eronen
T05 5 Sofia Somer
T05 6 Jesmiina Lippojoki
T05 7 Ronja Nousiainen
T05 8 Sara Nurmela
T05 9 Sofia Vento
T05 10 Emilia Keskinen
T05 11 Hilla Makkonen
T05 12 Iida Anttonen
T05 13 Saana Korpela
T05 14 Inka Korpinen Imatran Urheilijat
T05 15 Inka Savolainen
T05 16 Saima Rantanen
T05 17 Sanni Niilimäki
T05 18 Veronika Nesterova Vyborg
T05 19 Anna Volkova Vyborg
T05 20 Anna Shevchuk Vyborg
T05 285 Lilja Lehto HCS
T05 287 Lila Rautio
T05 288 Leona Rautio